Companies - Vikonda grupe_2020

Vikonda grupė, UAB

„Vikonda grupė“ jungia keletą skirtingose srityse veikiančių verslų, kurie yra įsikūrę Lietuvos viduryje esančiame Kėdainių rajone arba netoli jo. Įmonių grupė veiklą pradėjo dar 1990 metais, o pirmoji įmonė Kėdainiuose vertėsi dujotiekio statyba.

Mūsų verslai augo kartu su besiformuojančia ir besivystančia nepriklausomos Lietuvos valstybe. Sparčiai kintančioje aplinkoje patyrėme tiek itin sėkmingų laikotarpių, tiek sunkesnių atkarpų, ne kartą koregavome veiklos kryptis, strategiją. Veiklos pradžioje įmonių grupės veikla buvo itin diversifikuota, vėliau pradėta specializuotis ir didžiausias dėmesys skirtas atskirų įmonių plėtrai.

Šiuo metu strateginės „Vikonda grupės“ veiklos kryptys maisto pramonė ir žemės ūkis. Kiekvienais metais įmonių apyvarta auga dėl nuolatinių investicijų į gamybos bei vadybos optimizavimą, naujų produktų kūrimą ir eksporto plėtrą. Grupės įmones vienija tikslas kurti šiuolaikines rinkos tendencijas bei vartotojų lūkesčius atitinkančius produktus, naudojant naujausius mokslo ir technologinius pasiekimus.

Mindaugas Snarskis

Generalinis direktorius

Kontaktinė informacija