Vikonda grupė, UAB
Mindaugas Snarskis_Vikonda grupe_2022 Mindaugas Snarskis Generalinis direktorius „Vikonda“ grupė jungia keletą skirtingose srityse veikiančių verslų, kurie yra įsikūrę Lietuvos viduryje esančiame Kėdainių rajone arba netoli jo. Įmonių grupė, kaip koncernas „Vikonda grupė“, veiklą pradėjo dar 1990 metais, o pirmoji įmonė Kėdainiuose vertėsi dujotiekio statyba. Mūsų verslai augo kartu su besiformuojančia ir besivystančia nepriklausomos Lietuvos valstybe. Sparčiai kintančioje aplinkoje patyrėme tiek itin sėkmingų laikotarpių, tiek sunkesnių atkarpų, ne kartą koregavo veiklos kryptis, strategiją. Veiklos pradžioje įmonių grupės veikla buvo itin diversifikuota, vėliau pradėta specializuotis ir didžiausias dėmesys skirtas atskirų įmonių plėtrai.

Šiuo metu pagrindinės „Vikonda grupė“ veiklos kryptys yra agroverslas bei maisto pramonė. Kiekvienais metais įmonių apyvarta auga dėl nuolatinių investicijų į gamybos ir vadybos optimizavimą, naujų produktų kūrimą ir eksporto plėtrą. Grupės įmones vienija tikslas kurti šiuolaikines rinkos tendencijas bei vartotojų lūkesčius atitinkančius produktus, naudojant naujausius mokslo ir technologinius pasiekimus.
Vikonda grupė, UAB
Didžioji g. 22,
LT-57255, Kėdainiai
Tel.: +370 347 61210
E-mail: info@vikonda.lt
Įmonės k. : 261592650
PVM: LT100004010618
KONTAKTAI: Metinė įmonių grupės apyvarta 2022 m. - 84.3 mln. Eur. 14 įmonių, daugiau nei 680 darbuotojų ir viena visus mus vienijanti tvaraus verslo filosofija Palanki Kėdainių raj. geografinė padėtis ir itin švarus Šventosios baseino gruntinis vanduo yra puikus pamatas žemės ūkio ir maisto pramonės šakoms vystyti