UAB "Kėdainių
konservų fabrikas"
Saulius Urbonas_Kedainiu konservu fabrikas_2022 Saulius Urbonas Generalinis direktorius Kėdainių konservų fabriko ištakos siekia dar 1944 metus, kuomet tai buvo valstybinė įmonė, privatizuota 1996 metais. Nuo 2004 m. veikla vykdoma naujai pastatytame ir moderniai įrengtame fabrike Šingalių kaime, netoli Kėdainių.
Prekės ženklas KĖDAINIŲ KONSERVAI yra geriausiai Lietuvos vartotojų žinomas konservuotų produktų prekės ženklas, įmonė gamina platų spektrą produktų: majonezus, padažus, konservuotas daržoves, vaisius, uogienes ir džemus, konservuotas sriubas, pietų patiekalus, užtepėles, o produkcija eksportuojama į 24 šalis. Didžiausia dalis produkcijos yra fasuojama į stiklinę tarą, kuriai pagaminti panaudojama apie 50% stiklo dūžio. Kėdainių regionas – unikalus kraštas, pelnęs agurkų krašto titulą, kuriame palankios klimato ir dirvožemio sąlygos lėmė itin didelį daržovių augintojų skaičių. Nenuostabu, jog pirmasis atkurto Kėdainių konservų fabriko produktas buvo marinuoti agurkai, iki šiandien gaminami pagal autentišką receptūrą ir technologiją, o didelė dalis visos įmonės produkcijos yra pagaminta iš natūralių žaliavų, be konservantų, dažiklių, skonio stipriklių, įmonė nenaudoja genetiškai modifikuotų žaliavų.
Nuolatinės investicijos į gamybos įrangą, produktų kūrimą, rinkodarą, vadybos procesų tobulinimą – visa tai leidžia užtikrinti, kad įmonės produkcija gaminama našiai, atitinka šiuolaikinio vartotojo poreikius bei aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus.
Šingalių k., Josvainių sen.,
Kėdainių g. 50,
LT-58191, Kėdainių r.
Tel.: +370 347 77282
info@kkf.lt
Įm. kodas: 161612618
PVM: LT6161126113
KONTAKTAI: UAB kedainiu konservu fabrikas Įmonė pagamina per 240 skirtingų
receptūrų produktų
Produkcija eksportuojama į 24 šalis Įmonė įkurta 1944 metais, su tikslu
pamaitinti karo nualintą Lietuvos kraštą