Lt  En  Ru
 

Ugdome jaunąją kartą

Mums rūpi Kėdainių krašto ir Lietuvos ateitis, todėl didžiulį dėmesį skiriame vaikų ir jaunimo ugdymui, mokymo pažangai ir jaunimo tobulėjimo galimybėms. Esame įsitikinę, kad jauni, perspektyvūs, iniciatyvūs specialistai reikalingi dabar ir ne mažiau bus reikalingi ateityje.

Mūsų tikslas – ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, skatinti jaunimą siekti mokslo bei profesinės ir pilietinės veiklos aukštumų. Skaityti daugiau...


Parama mokykloms

Fondas ženkliai prisidėjo prie naujovių rajono mokyklose diegimo: skyrė lėšų kompiuterių klasių, technologijų kabinetų rengimui. Kėdainių „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje (dabar gimnazijoje) įkurtos ekonominės klasės. Asmeninėmis koncerno akcininkų lėšomis remiami gabūs moksleiviai ir studentai.

Į viršų

Projektas „BRAVO mokiniai“

Koncernas remia projektus, skatinančius jaunimo kūrybiškumą, pilietiškumą. Jaunimo organizacijos DARBAS Kėdainių rajono skyrius kartu su fondu „Viltis-Vikonda“ įgyvendina projektą „BRAVO mokiniai“.

Nuo 2002 metų Kėdainių rajone vykstantys „BRAVO mokinių“ rinkimai sulaukia didžiulio populiarumo. Renginio tikslas – išrinkti ir paskatinti geriausius rajono mokinius bei mokytojus. Rinkimuose dalyvauja Kėdainių miesto ir kaimo mokyklų 9-12 klasių mokiniai. Jie varžosi BRAVO paslaptingiausių, moksliukų, pilietiškiausių, balsingiausių ir kitose nominacijose.

Renginio organizatoriai nuolat tobulina renginio scenarijų, kruopščiai renka nominacijas, kuriose ir varžosi mokiniai.

Į viršų

Kėdainietis TV

Remiame jaunų žmonių kūrybiškumą, siekį būti išklausytiems ir pamatytiems. Mums svarbios jauno žmogaus gyvneimo aktualijos, pasiekimai, mintys. Todėl remiame jaunimo laidą Kėdainietis TV.

Kėdainietis TV - tai informacinė - pramoginė laida jaunimui, kurią kuria jauni, ambicingi, smalsūs, šmaikštūs, drąsūs bei aktyvūs kėdainiečiai. Laida rodoma antradieniais, 20 val. 30 min. per Kėdainių krašto televiziją arba kiekvieną dieną portale www.kedainietis.lt.

Į viršų

Jaunimo organizacija DARBAS

Skatiname jaunimo aktyvų dalyvavimą politinėje ir visuomeninėje veikloje, todėl palaikome jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) siekius JOD siekia, kad organizacijos nariai galėtų realizuoti savo poreikius ir visuomeninė veikla jiems taptų papildomu motyvu siekiant profesinės karjeros.

Organizacija susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Per beveik septynerius organizacijos gyvavimo metus JOD skyriai įgyvendino daugybę akcijų ir projektų. Vieni iš populiariausių ir žinomiausių yra iš Kėdainių skyriaus kilę, bet jau po visą Lietuvą plintantys BRAVO mokinių apdovanojimai, akcija Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ir t.t.

JOD aktyviai veikia ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir periferijoje, todėl atspindi įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją. JOD vertybės – bendravimas, atsakomybė, naujos idėjos, tolerancija, tobulėjimas, atvirumas.
Taip pat JOD siekia, kad jos nariai būtų išrinkti į Lietuvos Respublikos Seimą, savivaldybių tarybas, užimtų politinio pasitikėjimo pareigas. JOD ketina ir toliau aktyviai dalyvauti tarptautinėje jaunimo veikloje bei plėsti ideologiškai artimų ES šalių jaunimo politinių organizacijų asociaciją.

Į viršų

Sukūrė: Dreamsite