Lt  En  Ru
 

Apie koncerną

Koncernas „Vikonda“ jungia didelę grupę įmonių, kurių misija – pateikti vartotojams aukščiausios kokybės paslaugas ir produkciją. Kėdainiai šiandien yra svarbus šalyje puikios kokybės ir plataus asortimento maisto produktų – mėsos gaminių, ledų, konservų, padažų – gamybos centras. Beveik visą šią produkciją gamina koncerno „Vikonda“ įmonės, kurių gaminiai užima ženklią šalies vidaus rinkos dalį ir turi didelę paklausą užsienyje.

Pirmoji koncerno „Vikonda“ įmonė buvo įregistruota 1990 metais. Savo dinamiška plėtra, pirmavimu įsisavinant naujausią techniką ir technologijas, aukščiausios kokybės, neturinčių analogų Lietuvoje produktų gamyba koncernas „Vikonda“ pelnė tarp savo partnerių tvirtą autoritetą tiek respublikoje, tiek užsienyje. O koncerno įmonėse gaminama produkcija garsėja tiek Lietuvos, tiek eksporto rinkose kaip saugi, patikima ir atitinkanti sveikos mitybos reikalavimus.

Modernios ir efektyviai dirbančios koncerno „Vikonda“ įmonės išlaikė visus krizės „egzaminus“, yra visiškai pasirengusios rinkos globalizacijos iššūkiams ir sėkmingai konkuruoja tiek vidaus, tiek užsienio rinkose.

Koncerno „Vikonda“ veikla neapsiriboja vien gamyba ir paslaugų teikimu bei ekonominiu strategavimu. Mūsų filosofinis credo – verslas gali klestėti tik klestinčioje visuomenėje. Todėl „Vikonda“ aktyviai domisi šalies ir rajono reikalais, padeda spręsti aštrias socialines žmonių problemas. Nuo 1995 metų veikia koncerno akcininkų įsteigtas paramos ir labdaros fondas „Viltis–Vikonda“, nuo 1996-ųjų – Jolantos Blažytės globojama vaikų labdaros valgykla. Remiama kultūra, sportas ir švietimas, pastoviai teikiama pagalba daugiavaikėms šeimoms, organizuojami kultūriniai-pramoginiai renginiai.

 „Vikonda“ – vienmetė su atkurta Lietuvos valstybe. Lenkiu galvą visam mūsų kolektyvui ir šiandien kartu su juo drąsiai galiu tarti: gyvuok, Lietuva, gyvuok „Vikonda“! Esu įsitikinusi, kad sąžiningas ir pasiaukojamas kūrybiškas darbas, naujų, drąsių, mokslo pasiekimais pagrįstų sprendimų paieškos ateityje atvers plačias perspektyvas tolimesnei koncerno „Vikonda“ plėtrai.

Norisi matyti mūsų koncerną kaupiantį ne tik finansinį, bet ir dvasinį kapitalą. Norisi matyti jame dirbančius žmones, ypač vadovus, kurie veikia, kaip tarnystės lyderiai ir tarnauja ne tik akcininkams, kolegoms, darbuotojams ir klientams, bet ir bendruomenei, mūsų planetai, žmogiškumui, ateičiai, pačiam gyvenimui. Norisi šalia matyti lyderius, kuriems verslas, kaip ir kitos aukštesnės profesijos, tampa pašaukimu ir kurie, turėdami pinigų, galės iš esmės pakeisti neramų šių dienų pasaulį.

Jolanta Blažytė, koncerno „Vikonda“ akcininkė

 

Sukūrė: Dreamsite